دوره های جدید مهندسی برق قدرت در شرکت پترونیر

با سلام به دوستان عزیزم

ابتدا می خواهم به اطلاع برسانم که دوره های جدید مهندسی برق قدرت مانند دوره هماهنگی رله های حفاظتی - تابلوهای برق - ETAP در شرکت آریا پترونیر در حال برگزاری می باشد و از علاقه مندان دعوت می گردد به وبسایت این شرکت مراجعه نمایید و برای ثبت نام با شرکت تماس بگیرید.

www.petronir.com

دوم این که برای دوستان چند لینک در مورد تجهیزات مناسب محیطهای خطرناک در نظر گرفته ام و در زیر آنها را معرفی می کنم و امیدوارم مورد توجه شما واقع گردد.

پوستر درجات حفاظتی شرکت اشتال

اساس حفاظت در محیط های انفجار

ادامه مطالب آماده دانلود در خصوص حفاظت در مقابل محیط های خطرناک از شرکت اشتال

پوستر درجات حفاظتی شرکت بارتک

اساس حفاظت در محیط های انفجار

امیدوارم لینک های بالا برای شما مفید باشد. در ضمن منتظر دریافت نظرات و ای میل های شما می باشم.

در صورت پرسش موارد مربوطه خصوصاً تابلوهای برق می توانید سوالات خود را در بخش نظرات مطرح نموده و یا به شکل ای میل مطرح نمایید.

مدیریت وبلاگ مهندسی برق قدرت - سپیدار باقری

 

/ 26 نظر / 57 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماهایا پطروسیان

با عرض سلام.در مورد سوال اون دوستمون که راجع به بازار کار تابلو های اصلاح ضریب قدرت(تابلو های بانک خازن فشار ضعیف) بود و متاسفانه مدیر سایت یک جواب سمبلی داده بود جهت تکمیل اون پاسخ باید آماری عرض کنم که در حال حاضر در شرکت های تابلو سازی برق بزرگ و معتبر که عمدتا جزوه انجمن تابلوسازان برق ایران نیز هستند(مانند کرمان ولتاژ) به طور متوسط 15درصد تابلو های سفارش شده شامل این دسته از تابلو ها میشود.همچنین به گفته ی دکتر فرحبخش سیف استاد درس تاسیسات الکتریکی دانشگاه صنعتی شریف از بانک های خازنی به صورت گسترده در سطح کارخانجات صنعتی برای بهبود ضریب قدرت استفاده می شود و لزوم بهبود ضریب توان چه از نظر خود مصرف کنندگان و چه از نظر شبکه سراسری اهمیت دارد.(واین نیاز به تبلیغ ندارد)در ضمن به زودی وبلاگی تحت عنوان (مهندسی تابلو های برق)توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف و اینجانب که در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد برق دانشگاه تهران مشغول به تحصیل هستم راه اندازی می شود.فعلا در حال طبقه بندی مطالب آن هستیم .با تشکر .

سپیدار باقری - مدیریت سایت

ابتدا خوشحالم که سرکار خانم پطروسیان در حال راه اندازی وبلاگ تابلوهای برق هستند و برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم چون اطلاع رسانی در این مورد کم است. ضمناَ از پاسخ تکمیلی ایشان در مورد بانکهای خازنی متشکرم. دوستی بنام امیر نوشته بود که جزوه ای در خصوص تابلوهای برق وجود دارد و در سطح دانشگاه ها منتشر می گردد. از این بابت خوشحالم چون باز هم اطلاع رسانی در این خصوص کم است و خوشحال خواهم شد این جزوه را ببینم و از آن نیز استفاده کنم. ضمناَ در خصوص کلاسهای من باید بگویم که من در این خصوص تجربه محدودی دارم و دوست دارم این تجربه را به علاقه مندان منتقل کنم در این راه نهایت سعی خودم را در خصوص انتقال مطالب انجام می دهم ضمن این که یک جزوه مختصر نیز در کلاسهایم ارائه می دهم و بقیه موارد به شکل تشریحی و همچنین از طریق اسلاید ارائه می گردد. خوشحالم که نظرات مخاطبانم نیز نسبتاَ مطلوب بوده است. مطمئناَ از نظرات سازنده دوستانم نیز در این مورد استفاده می کنم. باز هم تاکید می کنم که اساس کار وبلاگ من اطلاع رسانی است و خوشحالم که بحث های خوبی در این وبلاگ مطرح می گردد و در راه کمک به تمامی دوستانم آماده می باشم.

سپیدار باقری - مدیریت سایت

ضمناَ دوست دارم نکته ای را صراحتاَ گوشزد کنم. من صمیمانه علاقه مند به کمک به تمامی هم رشته ای ها و علاقه مندان به رشته برق و خصوصاَ تابلوسازی هستم. در این راه نهایت سعی خودم را می کنم و از این نکته متعجبم که چرا فرد یا افرادی با الفاظ بسیار زشت در این وبلاگ نظر می دهند و من مجبور می شوم آنها را حذف نمایم. زیرا من در راه خودم تا آنجا که توانستم به هم رشته ای های عزیزم کمک کردم. نوشتن الفاظ زشت بدون مشخص کردن نویسنده کار ساده ای است و فرد یا افرادی که این کار را می کنند و مشکل خاصی با من دارند می توانند به شکل خصوصی با من تماس بگیرند یا ای میل ارسال نمایند. من صمیمانه از این افراد می خواهم که حرفه ای برخورد کنند و با همیاری کمک کنند کمی به ارتقا فنی کشورمان کمک کنیم. با این راه ها به جایی نمی رسیم مطمئن باشید. یار همیشگی شما - سپیدار باقری

حسین

با سلام خدمت خانم مهندس ماهایا پتروسیان سلام نمیدانم برچه اساسی میگوئئد شرکت کرمان ولتاژ یک شرکت بزرگ ومعتبر می باشد.

سعید

سلام. تبادل لینک میکنید؟ من فعلا شما رو لینک کردم. [لبخند]

مهران

سلام، سرکار خانم پطروسيان اطلاعات علمي شما در سطح بسيار خوبي هست، موضوع مهم اینه که علم یا تجربه فاکتور خیلی مهمی در کار هست ولی تکمیل کننده اینها و چیزیکه باعث درخشندگی علم یا تجربه مشیه احترام به دیگران است . کسیکه تحصیلات بالایی داره یا خیلی با تجربه است اگر دچار غرور ناشی از اینها بشه خودشو و علمی که داره رو زیر سوال میبره . حتی اگر کسی اشتباه کرد بهتر که بصورت غیر مستقیم بهش گفته بشه. آقاي مهندس باقری همیشه در وبلاگی که داره با همه با احترام برخورد می کنه و هیچوقت از بالا به دیگران نگاه نمی کنه و این دلیل بهترین بودن کار اوست.

سپیدار باقری - مدیریت سایت

از دوست عزيزي كه خود را م.ر معرفي كرده بود خواهشمندم حتما با من تماس بگيرد و من آماده خواهم بود هر كمكي از دستم بر بيايد انجام دهم- شك نكنيد

ماهایا پطروسیان

سلام. سال نو میلادی2009را به تمام همیهنان به خصوص مسیحیان عزیز و همچنین مدیر وبلاگ جناب آقای باقری تبریک عرض می کنم و امید وارم سال خوبی داشته باشند.

OMID

باسلام وبلاگ یاسایت قشنگی دارید امید وارم دراختراعات ونو آوری ها پیشرفت کنید وهمیشه درصنعت پیشرفت داشته باشید ازوبلاگ من هم دیدن کنید ونظرخودتان رادروبلاگ قراردهید .متشکرمWWW.GHODRATSYSTEM.BLOGFA.COM