دوره جامع تابلوهای برق

با سلام به دوستان همیشگی خودم و بازدید کنندگان محترم

همانطوری که در پست های قبلی به آگاهی شما رساندم ، دوره های متنوعی در شرکت مهندسی پترونیر در حال برگزاری است و دوره جامع تابلوهای برق نیز در حال ثبت نام می باشد و در حال شروع می باشد و از علاقه مندان دعوت به عمل می آید با توجه به محدودیت افراد در اسرع وقت به وب سایت شرکت پترونیر مراجعه و ثبت نام نمایند.

www.petronir.com

در صورت امکان این موضوع را به دوستان و یا همکاران علاقه مند خود نیز اعلام نمایید تا در این دوره شرکت نمایند.

با تشکر

/ 27 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهندس ماهایا کراییچیان

شروع آموزش تابلو برق: 1-استانداردها و مراجع فنی:مندرجات نشریه 110 سازمان برنامه و بودجه به عنوان مرجع حقوقی پایه؛ استانداردهای موجود در موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور در مورد تاسیسات و تجهیزات الکتریکی جهت رعایت استانداردهای داخلی و استانداردهای VDE و IEC در تطبیق مشخصات فنی طرح با استانداردهای بین المللی در ساخت تابلوها و تجهیزات الکتریکی ملحوظ گردیده است.

سپیدار باقری مدیر وبلاگ

دوست گرامی مهندس ماهایا کراییچیان ضمن احترام به صحبتهای شما در صورت علاقه مندی به آموزش به نحوی که گفتید می توانید در قالب وبلاگ به آموزش بپردازید. در ضمن من نمی دانم شما چگونه از سطح شرکت پترونیر باخبر هستید که از فلان کتاب پایین تر می باشد. چون مدرس این دوره ها خودم هستم و اولین دوره است که در این شرکت تدریس می کنم و شما نیز در این دوره نیستید و نمی دانم چگونه از سطح این دوره ها با خبر هستید.که پایین است یا بالا در این مورد منتظر دریافت پاسخ شما هستم. در ضمن لازم به ذکر است که من هدفم از تدریس در پترونیر رسیدن به اهداف مالی نیست و اگر کسی به هر علتی نمی تواند در این دوره ها شرکت نماید من می توانم به او کمک کنم که طور دیگر یاد بگیرد یا با هر هزینه ای که دوست دارد سر کلاس من بنشیند. در پایان به شما توصیه ای می کنم. در صورتی که هدف شما نیز متعالی است و علاقه مند به آموزش هستید بهتر است از مسائل حاشیه ای مانند مقایسه کلاسها و اظهار نظر در مورد آنها به عمل بپردازید. ضمن این که بهتر است خود را بهتر معرفی نمایید و ای میل خود را نیز عنوان نمایید و از طریق ای میل و شماره تلفن در این مورد تماس بگیرید.

بیکار

مهندس باقری خون خودتو الکی کثیف نکن.بابا این زنا اینم از نوع مسیحیش فقط ادعا دارن و میخوان مطرح باشن . دو زارم چیز بارشون نیست.خیلی اینا رو جدی نگیر. بابا دنیا ارزش این کارا رو نداره.

آیاطراحی تابلوی بانک خازن هم آموزش می دهید؟ در ضمن خیلی قسمت نظرات دوره جامع تابلو های برق 13/3/1387 توجه من را به خود جلب کرد. در مورد مهندس کراییچیان باید بگویم که هر آدم عاقلی که مدرک مهندسی قدرت داشته باشه با ورود به قسمت توضیحات سر فصل های دوره های آموزشی پترو نیر ومقایسه آن با دانش اندوخته خود بدون حضور در کلاسها هم می تواند به راحتی تشخیص دهد که سطح کلاسها به قول شما پایین است یا بالا.[زبان]

حسین نمازی

باقری بزرگوار با اینکه بطور اتفاقی به وبت برخورد کردم ولی خیلی استفاده کردم یه سری چیزا رو هم برداشتم تا بعدا بخونم چون منم یه دانشجوی برقم. بازم از تلاشی که میکنی ممنونم

سپیدار باقری مدیر وبلاگ

آموزش طراحی بانکهای خازنی بخشی از دوره طراحی تابلوهای برق می باشد. در مورد دوره طراحی تابلوهای برق نیز مجددا متذکر می گردم که در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص محتوای دوره من را در جریان قرار دهید.

مومنی

سلام. آیا از نرم افزار digsilent power factoryمی توان در طراحی تابلو برق استفاده کرد.

راستی یادم رفت بپرسم.ایا طراحی مرکز کنترل موتوری هم درس میدید.در ضمن منظور از بررسی دیتا شیت در دوره شما همان برگه مشخصات فنی تجهیزات تابلو هایMV&LVاست؟

طرفدار آوریل لاوین(زنده باد کانادا)

ای بابا این دیگه چه وبلاگیه کسی نیست اینجا جواب این بنده خداها را بده؟[دست]

انبری

سلام.جدید ترین رتبه بندی دانشگاههای دنیا روی سایتwww.webometric.infoقرار دارد.جالب است که در میان 100دانشگاه برتر و معتبر آسیا نامی از دانشگاههای ایران وجود ندارد[زبان] وجالب است بدانید که دانشگاه صنعتی مالزی جزوه 100 دانشگاه برتر آسیا و رتبه جهانی928است [دست]در حالی که دانشگاه شریف رتبه ای در حدود2700-3100دارد[گریه]. پیشنهاد می کنم کسانی که شرایط مادی مناسبی دارند در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت را در این دانشگاه بگذرانند و به راحتی می توان از این دانشگاه در مقطع دکتری در سایر دانشگاههای معتبر جهان تحصیل کردمانند کانادا[دست] امریکا ژاپن انگلیس فرانسه و ... در حالی که اگر در داخل کشور فوق لیسانس بگیری از هر دانشگاهی فرقی نمیکند مدرک تحصیلی را برای دکتری در خارج کشور قبول ندارند و مجبور هستید فوق لیسانس مجدد را در آن دانشگاه خارجی بگذرانید[نیشخند].همچنین اگر یک راست بخواهید به دانشگاههای کانادا بروید باید معدل بالای16 و مدرکieletsیا tofelبا نمره بالا داشته باشید و به نظر من برای اینکه دوباره کاری نکنید و بخواهید از مالزی به کانادا بروید بهتر از روش دوم استفاده کنید .