دوره فشرده تابلوهای برق

با سلام به دوستان عزیز و بازدید کننده های گرامی

ابتدا می خواهم اعلام کنم که دوره فشرده تابلوهای برق اینجانب که در سه روز در شرکت پترونیر ارائه می گردد در هفته جاری از روز چهار شنبه ارائه می گردد و علاقه مندان می توانند با شرکت تماس بگیرند.

ضمنا با توجه به برگزاری ششمین کلاس اینجانب در زمینه تابلوهای برق در حال تدوین یک دوره تکمیلی تابلوهای برق می باشم که علاقه مندان می توانند پس از گذرانیدن دوره اول در این دوره نیز شرکت کنند. البته زمان تخمینی من برای بر گزاری این دوره ابتدای سال آینده می باشد و بزودی محتوای آن در سایت شرکت پترونیر اعلام خواهد شد و امیدوارم مورد توجه علاقه مندان قرار گیرد.

علاقه مندان می توانند در این مورد در بخش نظرات اعلام نظر نمایند.

 

/ 19 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همکار خانم پطروسیان

شما دانشگاه آزادی ها حتی شک دارین تو کشورهای درپیتی مثل مالزی پذیرش تحصیلی بگیرین اون وقت خانم پطروسیان رو ضعیف و بیسواد میخونین. بی سواد شما هستید که تابلو سازی میکنید. باقری تو وبلاگش هنگام تحویل سال نو ی 85 بود یا 86 گفت هدف بالایی دارم که می خواهم به آن برسم که فکر کنم رسید و اون هدف کلابرداری از امثال شما هاست که سنگ اون و به سینه میزنید.دیده تو ایران تابلو حرفی برای گفتن نداره رفته کلاس خصوصی درس میده نکنه پول اجاره خونش در بیاد

بوتیفار از پلی تکنیک

لطفا اسم دانشگاه شریف را قاطی ماجرا نکن و حد و حدود خودتو بشناس. همه می دونند که دانشگاههای معتبر ایران اول شریف و بعد پلی تکنیه که فارغالتحصیلانش به کارآفرینی شهره هستن. این وبلاگ هم خیلی مطالب خوب و مفیدی داره و استفاده از اونها لیاقت می خواد.

بوتیفار از پلی تکنیک

اگه بچه های شریف می رن دانشگاههای خارج و بچه های پلی تکنیک کارآفرینن(ضمنا همانطور که همگی میدونید دانشگاه پلی تکنیک قطب علمی کشور خصوصا در ضمینه برق هستش چه از نظر اساتید برجسته و چه ابزار و امکانات پیشرفته) همه می دونن که بجه های دانشگاه تهران زورچپونی جذب وزارت نفت می شن واز بودجه مملکت ارتزاق میکنن بدون اینکه کارمفیدی انجام بدن).

مهران

خانم پطروسیان، جایی شنیدم که شخص را از روی دوستانش بشناسید. خیلی جالب که بیان دوستتان هم مثل خودتان است. باز هم احترامم به مهندس باقری و دوستانش که هم سطح خودش هستند بیشتر شد. چرا از حرف حق ناراحت میشی خب شما که معلوم است چند نفر با یک طرز فکر و معلومات بسیار عالی هستید یک وبلاگ راه اندازی کنید و مثل مهندس باقری با عمل حرف خودتان را ثابت کنید .و بهتر است که به جای حرف زدن عمل کنید. شما با بی احترامی به افراد موفق به جایی نخواهید رسید.

مصطفی ربیعی

مثل اينکه وبلاگ رفته تو حاشيه[چشمک] در زندگي زخمهايي هست كه مثل خوره روح را آهسته در انزوا مي خورد و مي تراد. این دردها را نمی شود به کسی اظهار کرد ، چون عموماً عادت دارند که این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد ، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک، تمسخرآمیز تلقی بکنند. زیرا بشر هنوز چاره و دوایی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی به توسط شراب و خواب مصنوعی بوسیله افیون و مواد مخدره است. ولی افسوس که تاثیر اینگونه داروها موقت است و بجای تسکین پس از مدتی بر شدت درد می افزاید. آیا روزی به اسرار این اتفاقات ماوراء الطبیعی، این انعکاس سایه ی روح که در حالت اغماء و برزخ بین خواب و بیداری جلوه می کند، کسی پی خواهد برد ؟

محسن حیدری

من پیام اون خانم رو خوندم.و خیلی متاسف شدم. به نظرم ایشون تازه به دوران رسیده هستن.و میخوان نیومده برن . من نمیخوام که از آقای باقری طرفداری کنم ولی همین قدر میگم که ایشون هدفشون در این وبلاگ واقعا قابل تقدیره و مطالب این وبلاگ بیانگر تخصص و کار آمدی ایشون هست.

مهدی بخشی

سلام چرا اینقدر بابت طرز فکر یک نفر یا یک گروه کوچک برای خودتون مشغله ذهنی ایجاد میکنید. فکر میکنم کسانی که این صحبتها را مطرح میکنند درگیر کار نیستند وفقط ادعای علم ومدرک را دارند . باور کنید صنعت برق با سرعت بسیار زیادی در جهت ارتقا تکنولوژی قدم برمیداره و مطمئننا هدف دوستانی ازجمله جناب باقری نیز در همین راستا است.برای مثال در صنعت ساخت نیروگاهها به توانمندیهایی دست پیدا کرده ایم که در دانشگاههای ایران تدریس نمیشود و خیلی از اساتید که بنده احترام زیادی برایشان قائلم اطلاعاتی راجع به آنها ندارند. با تشکر از لینکهایی که در وبلاگ قرار داده اید. دست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش راکنیم آباد

آرش طهرانی

سلام خسته نباشيد ، من می خواستم در کلاس تابلوهای توزيع ثبت نام کنم . چون ساکن رشت هستم برای همين می خواستم برنامه کلاسی احتمالی رو بدونم تا از محل کارم مرخصی بگيرم. ممنون

مهیار غفاری

سلام با توجه به اینکه تعدتد زیاری از دوستان در شهرستانها هستند از استفاده از این گونه کلاسها محرومند لطفا ار مدرسین این دوره ها بخواهید که مجموعه مطالب را بصورت کتاب و جزوه منتشر کنند یا خودتان این امر خیر را انجام دهید با تشکر

سعید

با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز وبلاگتون بسیار مفیده[گل]