عذر خواهی سپيدار !!

سلام دوستان

باز هم آپديت من دير شده از ابراز لطف همه دوستان ممنون و از همگی عذر می خواهم اما عشق سپيدار به نوشتن و دوستی با شما بی انتها است خيلی زود با مطالب جديد می آيم . اما از من و وبلاگم دلسرد نشويد که شکست بزرگی برايم است .

راستی در مورد زلزله بم بايد گفت که وظيفه ما مهندسين مخصوصا آنهايی که با ساختمان سازی و .. سر و کار دارند سنگين شده همه می دانيم که بسياری از ساختمانهای جديد فقط به علت سوددهی و پول ساخته شده و در برابر زلزله مقاومت ندارد به گفته يک بزرگ سعادت ديگران بخشی مهم از زندگی ماست اما .

اما آيا ما آيا آنهايی که در کار به خود و پول فکر می کنند در آينده آيا وجدانی راحت دارند .

می بينيد ما چقدر پر مسوليت هستيم .

بياييد و فکر کنيم . فکر خدمت به هم به مردم . چه چيز بالاتر از کمک به ديگران است ؟

 

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپيدار باقري

دوست عزيز امير در مورد جدول كابل ها و هادي ها از كتابي به نام توزيع انرژي الكتريكي تاليف محمد قرباني مي توانيد استفاده كنيد اگر دسترسي به اين كتاب مفيد نداريد بگوييد جداول چه كابل هايي را مي خواهيد تا من از كتاب فوق اسكن كنم و برايتان بفرستم . در مورد نمودار ها از اكسل كه قابليت فرمول نويسي مهندسي را نيز دارد مي توانيد استفاده كنيد يا به صورت حرفه اي تر از نرم افزار مطلب نيز مي توانيد استفاده كنيد .

alirezaee

سلام . من الکترونيک خوندم . ميشه بگين چطوری ميتونم جهت و دور يه موتور آسنکرون تک فاز را کنترل کنم؟؟؟

یعقوب اصغرپور

سلام دوست گرامی از خواندن وبلاگ شما لذت بردم. امیدوارم موفقیت های شما روزافزون باشد. انشاالله که در ادامه کار نوشتن وبلاگ عزمتان راسخ باشد.

عسگری

سلام دوست عزيز از آشنايی با وبلاگ شما خوشحال شدم.من به تازگی کارشناس برق پروژه يک کارخانه شده ام .با توجه به گستردگی کار خوشحال می شوم که با شما تبادل نظر کنم.اگر فرصت داشتيد به من ايميل بزنيد. موفق و پيروز باشيد.

farzan

سلام دوست عزیز واقعا وبلاگ خوب و جذابی دارید.لطفا این کار را ادامه داده و مطالب جدید و متنوع تری را درباره مهندسی برق قدرت بنویسید از معرفی نرم افزارهای جدید مهندسی برق متشکرم لطفا ادامه دهید. دوست شما فرزان آراد

electrical.persianblog.ir

سلام وبلاگ جالبی دارين خوشحال ميشم اگه بتونم به شما لينک بدم.اگه وقت کردی يه سری هم به ما بزن .موفق باشی

نكيسا

با سلام حضور سپيدار عزيز بعد از مدتها كه نمي توانستم بروز كنم بالخره توانستم خدمتتان برسم . سري بما بزن .برق بزبان ساده

Sepidar

سلام. نوروز ۸۳ رو بهتون تبريک می‌گم. اميدوارم سالی سرشار از موفقیت براتون باشه.