لينک های مفيد

با سلام به دوستان عزيزم

۱- لينک زير مربوط به يک سايتی است که در آن يک جزوه آموزشی درباره دستگاه های اندازه گيری آنالوگ و دستگاه های تست مانند مگر و .. می باشد. لازم به ذکر است که پس از ورود به سايت در بالای صفحه می توانيد به صفحات بعدی جزوه برويد.

Test Instruments & Measuring Devices

۲- لينک زير مربوط به يک سايتی است که در آن می توانيد با توجه به ارائه مشخصات و داده های لازم سطح مقطع کابل های مختلف را محاسبه نمائيد.

Cable Size Calculation

 

با تشکر و آرزوی موفقيت برای دوستان عزيزم

/ 7 نظر / 4 بازدید
امیر شامی

لينک محاسبه کابل خوبی است . البته نرم افزارهای تخصصی ای وجود دارند که تمامی پارامترهای موثر در محاسبه سطح مقطع کابل نظير اثر امپدانس متقابل و ديريت حرارتی ناشی از نحوه آرایش و بست کابل زدن ونیز نصب فيزيکی کابل در سينی . لدر يا کاندوييت را در نظر ميگيرند . که البته مجانی نیستند ! با آرزوی موفقيت .

ahmad

آن دسته از مهندسين قدرت فارغ التحصيل از دانشگاه های سراسری تهران که مشکل سربازی ندارند جهت استخدام در پژوهشکده نيرو توسط يکی از اساتيد دانشگاه شريف با آدرس الکترونيکی abrishami@ee.sharif.edu مکاتبه کنند.

davood

باعرض سلام خدمت شما لطفآ یک نرم افزار طراحی سطح مقطع کابل به من معرفی کنید و بگویید از کجا می توانم ان را تهیه کنم . با تشکر

فرهاد احتشام

باعرض سلام خدمت شما لطفآ یک نرم افزار طراحی سطح مقطع کابل به من معرفی کنید و بگویید از کجا می توانم ان را تهیه کنم . با تشکر

ميثم

سلام من دانش آموز دوم دبيرستان هستم و در رشته برق صنعتی تحصيل می کنم اين وبلاگ شما من را خيلی راهنمايی کرد. اميدوارم در تمام مراحل زندگی خود موفق و پيروز باشيد.

حسن

مدارات کنتاکتوری همراه با شکل و توضيحات يک سری بزنيد

غفاری

سلام با تشکر از شما لطفا اگر امکان دارد مطلبی در مورد تست کابلها و تابلو ها با مگر بگذارید موفق باشید