با سلام

با عرض پوزش به علت تاخير زياد در ارائه مطالب که به علت کمبود وقت بود . سايت زير در حقيقت يک هند بوک برق است که مطالب خوبی آنجا ديدم .

EASA Electrical Engineering Handbook

وقتی شمارنده بازديد کننده ها را می بينم متوجه می شوم که بازديد کننده های زيادی وجود دارد ولی اين سوالی است که چرا کسی علاقه ای به درج نظرات خود ندارد . زيرا هر نظر می تواند آموزنده و سازنده باشد.

من قبلا هم عنوان کردم که مهمترين هدفم از وبلاگ نويسی آشنا شدن با دوستان جديد و همچنين اطلاع رسانی است. در هر حال از نظرات همه دوستانم و بازديدشان استقبال می کنم.

در پايان لازم به ذکر است در صورتی که دوستانم در زمينه های کاری من نياز يه اطلاعات و راهنمايی دارند به من ايميل ارسال نمايند و اين حداقل کاری است که می توانم برای دوستانم انجام دهم.

با تشکر

/ 6 نظر / 11 بازدید
farhad

salam dost aziz . man har az chand gahi be blog shoma sar mizanam matalebe besyar mofid va khobi ro inja mizari omidvaram khaste nashi va raheto edame bedi.az inke dar kenare mashghale rozane be fekr ma ham hasti manon. piroz va movafagh bashi.

سعير اسفنديارپور

با سلام به خاطر مطالب مفيدی که توی سايت گذاشتی تشکر ميکنم.

با سلام وبلاگ خوبی داری برات آرزوی موفقيت ميکنم..

علی

از این وبلاگ عالی مطالبش برای برقی ها خیلی مفیده متشکرم. مدتها بود بدنبال یه چنین وبلاگ با ارزشی میگشتم. فقط یه سوال:چجوری میشه لغات انگلیسی مربوط به برق رو یه جا پیدا کرد تا دایره لغاتمون بالا بره و همش نیاز به دیکشنری نداشته باشیم. ممنون میشم اگه منو کمک کنین

پاسارگاد

سلام وبلاگ بسیار زيبايی است شما هم می تونيد به سايت رسمی ما سری بزنيد و در صورت تمايل لينک خود را برای ما ايميل كنيد تا لينك شما را در سايت خودمان قرار دهيم. سایت ما هم در رابطه با کامپیوتر و الکترونیک است آدرس سایت ما: www.mpce.ir متشكرم.

آرمين

تمام سایتها لاتینه شیوه ذخیرش هم خیلی بد . میتونی سایت داونلود فارسی معفی کنی . با این حال بازم دستس درد نکنه بهر حال زحمت میکشی مرسی .بای