معرفی یک وبلاگ جدید

با سلام و تقدیم احترام

یکی از دوستانم بنام مهندس جیریایی یک وبلاگ در خصوص حفاظت کاتدیک ایجاد کرده است که به صورت اختصاصی به بررسی این شاخه تخصصی پرداخته است که که من از مطالعه آن لذت بردم و مطالعه مطالب آنرا به علاقه مندان این شاخه مهندسی برق توصیه می کنم.

برای رفتن به وبلاگ مذکور به لینک زیر بروید.

وبلاگ حفاظت کاتدیک

با تشکر - سپیدار باقری - مدیر وبلاگ

/ 36 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امید

سلام. وبلاگ خوبی داری. وبلاگ من مهندسی و موفقیت هست و کار اصلیش فروش پروژه های دانشگاهی برق است. اگر مایل به تبادل لینک و یا همکاری در فروش پروژه هستی بهم خبر بده در صورت تمایل به تبادل لینک وبلاگ منو با عنوان پروژه برق (مهندسی و موفقیت) در وبلاگت لینک کن بعد بهم خبر بده شما رو با چه نامی لینک کنم . لیست پروژه ها در : http://barghproject.blogfa.com/page/projectlist.aspx

مهران

وبلاگ خیلی پرمحتوا و جالبی دارید و من خیلی از این وبلاگ برای بالا بردن سطح اطلاعاتم استفاده کردم. می خواستم از شما تشکر کنم.

علیرضا

بازار کار تابلو بانک خازن چه طوره؟ نسبت به تابلو های دیگه عرض می کنم.منظورم کاربرد و خریداران تابلو بانک خازن بیشتر نیست؟

علیرضا

بازار کار تابلو بانک خازن چه طوره؟ نسبت به تابلو های دیگه عرض می کنم.منظورم کاربرد و خریداران تابلو بانک خازن بیشتر نیست؟

ماهایا پطروسیان

واقعا که قباحت داره. آخه اینها چه حرفایی که میزنید. از شما دیگه انتظار نداشتم.

حسین

سلام اینارو آقای باقری نمی نویسن اینارو آدمهای بی جنبه بی ظرفیت می نویسن . ما ظرفیت آزادی نداریم آقای باقری باید روی کامنت ها مدیریت کنند تا این جور آدمها دیگه اینجا پیداشون نشه.

سپیدار باقری مدیر سایت

دوستان عزیزم من با کمال شهامت می گویم که هدفم از تاسیس این وبلاگ اطلاع رسانی به همه کسانی بوده که در این رشته مشغول هستند. چقدر دوست و همکار پیدا کرده ام. من هرگز با هیچ کسی دشمنی نداشته ام و نمی دانم چه کسی در وبلاگ من صحبت های رکیک می کند و قصدش چیست؟ در هر حال هیچ چیزی من را از وبلاگ نویسی و اطلاع رسانی خسته نخواهد کرد. از فردی که این مطالب غیر اخلاقی را از خود یا از جانب من می نویسد می خواهم که این کار را ادامه ندهد. باز از همه دوستانم عذر می خواهم

سپیدار باقری مدیر سایت

دوست عزیزم علیرضا راستش دقیقاَ منظور شما را از بازار کار تابلوی خازن متوجه نشدم در هر حال وجود خازن در تاسیسات الکتریکی که توان راکتیو سلفی زیاد است ضروری بوده و از بالا رفتن هزینه جلوگیری میکند ضمن این که هزینه این بانک خازنی در قبال عدم پرداخت هزینه توان راکتیو در ماههای پس از نصب بانک خازنی خود به خود جبران می گردد و بهتر است در این زمینه اطلاع رسانی مناسبی انجام گردد تا بازار کار آن نیز بهتر شود !!

فوداجی

سلام آقاي مهندس باقري در مورد نرم افزار dialux شما جزوه اي سراغ نداري؟ با تشکر

سپیدار باقری مدیر سایت

حامد جان من جزوه ای را برایت ای میل کردم امیدوارم مفید باشد