يه کم پرحرفی

 

با سلام به دوستان عزیزم<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

نزديک است که به چهار سالگی وبلاگم برسم .

 

خيلی وقت بود که دوست داشتم با دوستانم يک گپ وبلاگی بزنم. راستش از کم کاری ام ناراضی هستم اما بدانيد که همین نوشته ها و لينک هايی که می دهم حاصل عشق من به وبلاگ نويسی و اطلاع رسانی است.

توی اين مدت دوستان زيادی در وبلاگم پيدا کردم  و با بسياری از آنها از طريق ای ميل و ... در ارتباطم و از اين موضوع خوشحالم.

 

هميشه آرزو داشتم که يک پايگاه اطلاع رسانی برای دوستان و هم رشته ای هايم ايجاد کنم . می دانيد که در حال حاضر اطلاع رسانی ضعیفی داريم و گويی افراد از دادن اطلاعات به هم هراس دارند ! نمی دانم تا به چه موقع بايد دچار فقر فرهنگی باشيم ؟ آيا نمی خواهيم با اشتراک گذاردن تجربياتمان چرخ صنعت را بچرخانيم.

در کشورهای ديگر روی ظريف ترين نکات مديريتی کار می شود که راندمان کار تيمی بالاتر رود و آنجا چيزی به نام مخفی کردن اطلاعات وجود ندارد ولی اينجا هرچه به تعداد افراد يک تيم اضافه  می شود گونه های مختلف بيماري های حسادت ، تفرقه ، انبار کردن اطلاعات و ... فعال تر می گردد و در نتيجه راندمان کار تيمی به شکل عجيبی کاهش می يابد.

 

می دانی ، چاره در دستان ماست و خودمان بايد مشکل فرهنگی خود را حل کنيم و از پيله خود بيرون آييم. فکر نمی کنم لذتی از اين بالاتر باشد که بتوانی يک راه به کسی نشان دهی يا به کسی چيزی بياموزی .

 

خيلی پرحرفی کردم و خودم نيز نه چيزی می دانم و نه لياقت کمک به کسی را دارم ولی عاشق يادگيری  هستم و حاضرم هر کسی را در اين عشق شريک کنم.

 

بيا قدم اول را برداريم !!

 

بعد از اين همه سخنرانی به لينک زير برويد و يک عالمه اطلاعات مفيد در مورد فيوز ها و نحوه فيوز گذاری دانلود کنيد. برای من که جالب بود.

 

Fuse Selection Guide

/ 8 نظر / 28 بازدید
مصطفى عباسى

سپيدار جان من به تازگى وبلاگ صنعت برق در زمينه هاى برق صنعتى وقدرت والكترونيك آغاز كردم. وهدفم از اين كار اشتياق به مطالعه و تحقيق وپيدا كردن دوستانى در اين زمينه تا تجربيات يكديگر استفاده نماييم .لذا از شما دوست وهم وطن عزيز تقاضا دارم دراين زمينه به يكديگر كمك كنيم .باشد كه با همكاريهاى هم رشته های عزيز قدم های خوبی برای ايران برداريم. اگر مشكلات يا پيشنهادی در زمينه وبلاگ http://sanat-bargh.blogfa.com/ دارید سپاسگزاری می كنم با من در ميان بگزاری پيشنهاد ديگر من معرفی و لينك پيوند با وبلاگ شماست . با تشكر مصطفى عباسى

حسين محمودی

سلام سپيدار جان فقط ميگم متشکرم

حامد

سلام اميدوارم هميشه موفق تر از روز قبل باشيد مطالب بسيار مفيدی را از وبلاگ شما دريافت کرده ام اميدوارم قسمتی را هم به کنترل اختصصاص دهيد.

ناصر

: با سلام وخسته نباشی از تلاش بی دریق شما من از سایتت واقعآراضیم و افکار فوق العاده شما راتحسین مکنم و ازتلاش بی دلیل شما سپاسگزارم وازشما می خواهم که من را به عنوان شاگردت بپزیری با من در تماس باش ازت راهنمای می خواهم

حسین

سلام به دوستان من يه برقی هستم مهندسی قدرت داشگاه شيراز در خدمتيم

محمد اسمعلی فلک

با سلام امید وارم که همیشه بتونم از وبلاق خوبتون استفاده کنم

صندوق ساز

سی دی های کارگاه مدار فرمان ۱ و ۲ و کارگاه تاسيسات الکتريکی را آماده نموده ام درصورت نياز با من تماس بفرماييد قيمت هر سی دی ۲۵۰۰ می باشد اگر لطف کرديد برای من تبليغ کنيد

مهدی شادمانی

شديدا نیاز به يک سری اطلاعات در مورد شبکه های توزيع هستم