يک گپ دوستانه !!!!

ميان آدميان چيزي نيست جز ديوارهايي كه خود ساخته اند .    لئون تولستوي<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

با عرض سلام به همه دوستان

 

مي خواستم امروز كمي با شما صحبتهاي غير فني كنم تا وبلاگم را آپديت كنم .

 

در ابتدا از اين كه مدتي است دير به دير آپديت ميكنم پوزش مي خواهم .زيرا مدتي است درگيري هاي شغلي ام اضافه شده است و در حال ايجاد تغيير و تحولاتي در زمينه شغلم مي باشم . ولي مطمئن باشيد نويسندگي را رها نمي كنم و به مطالبم كيفيت بيشتري خواهم داد . و ايده هاي زيادي در اين راستا دارم كه در آينده آنان را عملي مي كنم .

 

از اين كه وبلاگم قالب زيبايي ندارد متاسفم چون با طراحي وب آشنايي ام كم است . اما سعي مي كنم مطالبي را آماده كنم كه متخصصان رشته برق قدرت از آنها استفاده نمايند .

 

در اين انجمن وبلاگ نويسان عزيزان زيادي دلسوزانه زحمت مي كشند ومرا مورد لطف قرار مي دهند مانند دوست عزيزم آقاي مهندس صابري در وبلاگ زيباي ديد مهندسي كه واقعا هدف زيبايي را دنبال مي كند ومطالب بسيار غني را در وبلاگش ارائه مي دهد و ساير دوستان .

 

اما يك خواهش از دوستانم دارم و آن اين است كه حتما نظر خودتان را كه براي من بسيار پر ارزش است را ارائه كنيد چون ميخواهم وبلاگم روز به روز بهتر وپر طرفدارتر شود .

 

اما در پايان از دانشگاههاي كشورمان انتقاد دارم چون سطح مهندسين مملكتمان كم شده است زيرا شمار افراد ورودي به دانشگاه را بدون هيچ قاعده اي زياد كرده اند ولي از امكانات خبري نيست . كنكور هم كه ... بگذريم كه درد دل زياد است .

 

به اميد موفقيت همه ما

 

 

/ 5 نظر / 17 بازدید
sepidar

سلام. ممنونم که به من سر زدين. پس شما هم سپيدار بلند بوديد. حالا چی شد که تغيير دادين؟ وبلاگ مفيدی دارين. بهتون تبريک می گم.

saeed

سلام من اطلاعات بيشتری در مورد مهندسی برق قدرت می خواستم اگر می شود اطلاعات بيشتری در وبلاگتون بگذاريد من هميشه وبلاک شما را دنبال بگذاريد خيلی ممنونم

Mohammad Jahangiri

با عرض سلام خدا قوت آقای سپيدار من امروز بطور اتفاقی با سايت با ارزش شما اشنا شدم و از اينکه با یک ! نويسنده فعال و دوستار توسعه و آموختن آشنا شدم بسيار خوشحالم در حقيقت گمشده ی خودم را پيدا کرده ام. بنده ۲۳ دارم با مدرک دیپلم! و شغلم سيمکشي است البته دوره برق صنعتی درجه ۲ را گذرانده ام ودر حال حاضر مشغول درجه ۱و کار نيمه وقت تابلو سازیهستم. ببخشيد کوتاه ميکنم! ميخواستم در موارد زير راهنمايی فرماييد: زبان فنی(انگليسی) برق:کتاب‌يا سايت يا نرم افزار يا... مداراتPLC وتاسيسات مربوطه که به زبان ساده چيست و نحوه يادگيری و کلا چگونه ميتوانم از صفر شروع کنم. منبعی خوب و مفيد در حد من برای طراحی اسکلت تابلو ونمای داخلي وخارجی برق فشار قوی کابل کشي ومفصلبندی تيرگذاري و... با عرض معذرت از زياده خواهيم ولی من در اين شهر کوچک غير صنعتی(اروميه) به هيچ منبع مفيد وبلند نظر و پرمحتوا نظير شما دسترسی ندارم خواهشمندم مرااز راهنمايی های باارزشتان بهرهمند ساخته و حقير به شاگردی خودتان قبول فرماييد. بلندوسرفراز،موفق و مويد باشيد . با تشکر محمد جهانگيری