يک نرم افزار مناسب متخصصان برق

با سلام

يک نرم افزار جهت تعيين وسايل موتور استارتر ها توسط زيمنس ارائه شده است که به نظر من جالب توجه است . من از آن زياد استفاده می کنم .

لطفا اينجا را کليک کنيد تا به يک صفحه می رسيد که بايد مشخصات خود را وارد کنيد .

شكل ظاهري نرم افزار

پس از آن نرم افزار آماده دانلود ميباشد . امتحان کنيد و نظرتان را اعلام نماييد .

با آرزوی موفقيت برای شما

/ 5 نظر / 75 بازدید
+ TSR : Transformator Sanat-e Rey +

ترانسفورماتور صنعت ری ( شرکت سهامی خاص / شماره ثبت 209515 ) در راستای سياستهای افزايش بهره وری از طريق ترويج رقابت سازنده و به منظور تأمين نيازهای صنعت برق کشور و ساير صنايع به ترانسفورماتور ، شرکت ترانسفورماتور صنعت ری ، فعاليت خود را از مورخه 1/7/82 در زمينه طراحی و ساخت محصولات مورد نياز مشتريان محترم آغاز می نمايد. ظرفيت توليد سالانه اين شرکت هم اکنون 18000 دستگاه با قدرت 3200 مگاولت آمپر مطابق با استانداردهای VDE0532 , IEC60076 , ... بوده که با توجه به طرحهای توسعه در دست اجرا ، ظرفيت های فوق در سال 83 به 4000 مگاولت آمپر افزايش خواهد يافت. در اين شرکت توانايی طراحی و توليد محصولات زير وجود دارد: - ترانسفورماتورهای توزيع با قدرت 25 الی 2500 کيلوولت آمپر و تا ولتاژ 36 کيلوولت - ترانسفورماتورهای زمين Earthing Transformers - چوک Smoothing Chocks - اتو ترانسفورماتور Auto Transformers - کوپلرهای الکترومغناطيس Electromagnetic Couplers

امیر حسین اکبری

با عرض سلام .یه سری به وبلاگ جامع الکترونیک هم بزنید اگه سوالی در رابطه با مسائل الکترونیک داشتید خوشحال میشم کمکت کنم. ایمیل و آدرس وبلاگ رو هم قرار دادم. منتظر پیغامتون هستم.

خسروپرويزقنبري

سلام آقاي باقري من موفق به دانلود نرم افزار موتور استارتر كه توسط زيمنس ارايه شده بود نشدم لطفا بيشترراهنمايي بفرماييد