يک مرجع مفيد برای علاقه مندان به حفاظت و رله گذاری   

با سلام به دوستان خوبم

با عرض پوزش از بروز رسانی دیر وبلاگم که به علت کثرت فوق العاده زیاد کارهایم می باشد. ضمن این که در وبلاگ و سیستم اطلاع رسانی آن در حال اعمال پاره ای از تغییرات هستم که بزودی متوجه آن خواهید شد.

امید وارم سال نو سال موفقی برای همه دوستان و متخصصین باشد و با تلاش بیش از پیش خود موفقیت بیشتر خود را رقم بزنید.

برخی دوستان تقاضای تبادل لینک کرده بودند که بزودی لینک آنها را نیز اضافه می کنم. ضمنا مانند گذشته در خدمت دوستانم جهت پاسخ به سوالات و ارسال اطلاعات هستم البته اگر در توانم باشد.

ذکر چند نکته را ضروری می دانم :

۱- از درج آگهی های تبلیغاتی به عنوان کامنت پرهیز کنید که متاسفانه آنها را پاک می کنم.

۲- سعی کنید کامنت های خود را در آخرین پست ها اعلام نمائید از آنجایی که من معمولا کامنت های پست های قدیمی را کمتر می بینم.

۳- جهت اطلاع از بروز رسانی وبلاگ یا دریافت اطلاعات ضروری می توانید ایمیل و مشخصات خود را در کامنت ها اعلام نمایید یا به من ای میل نمایید.

۴- در صورتی که اطلاعات مفید داشتید و قصد به اشتراک گذاشتن آنها را در این وبلاگ داشتید لطفا به من اطلاع دهید.

۵- دوستان دانشجو لطفا آدرس وبلاگ را برای کلیه هم دوره ای ها و اساتید اعلام نمایند تا بتوانیم سطح اطلاع رسانی را گسترده کنیم و افراد بیشتری از این وبلاگ ناقابل استفاده نمایند.

۶- در صورتی که دوستانی در خصوص قالب بندی وبلاگ تخصص دارند با من تماس بگیرند زیرا در این زمینه نیاز به کمک دارم.

۷- در صورتی که شرکت یا موسسات علاقه مند به تبلیغات در این وبلاگ هستند لطفا با من تماس بگیرند.

۸- متاسفانه افرادی از این وبلاگ و متون درون آن کپی می کنند یا بدون اجازه در وبلاگشان استفاده می کنند که لازم می دانم عنوان کنم این کار از نظر فرهنگی مطلوب نیست و بهتر است قبل از چنین کارهایی کمی فکر کنیم. یک اجازه در این زمینه نشانگر فرهنگ بالای کاربری و شخصیت افراد است. 

در پایان یک لینک برای دوستان به اشتراک می گذارم که منبعی بزرگ برای علاقه مندان به رله های حفاظتی می باشد و می تواند به آنها کمک کند. این لینک مربوط به شرکت Areva  یا همان Alstom قبلی می باشد که چنین جزوه ای را منتشر کرده است.

Network Protection & Automation Guide

در پایان مجددا اعلام می کنم که منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما که من را همیشه دلگرم می کند هستم.

سپیدار باقری


لینک نوشته