سال نو مبارک   

با سلامی با بوی بهار به دوستان و بازدید کنندگان محترم وبلاگ

.

سال 85 هم با کوله باری از شیرینی ها ، تجربیات ، موفقیت ها و ...  در حال اتمام است. می دانید برای من سال خوبی بود. چون یک سال تجربه به بانک تجربیاتم اضافه شد. اطلاعات زیادی در رشته ام کسب کردم. خدا را سپاس می گویم.

در سال 85 دوستان زیادی در وبلاگم پیدا کردم. و بازدید کنندگان این وبلاگ ناقابل از آن استقبال زیادی کردند و بر بازدید کنندگان آن اضافه شد. ارتباط زیبایی است نمی دانید که چقدر از وبلاگ نویسی لذت می برم . وقتی می بینم که دوستان از آن استفاده می کنند. در حقیقت با مشغله بسیار زیاد کاری ام به نظرم نتیجه وبلاگ خوب بوده است.

سال جدیدی در راه است و فرصت های بیشماری در انتظار ماست. انسانهای موفق و هدفمند از همین حالا اهداف کلان خود را در سال جدید برنامه ریزی می کنند و آماده شروع یک سال مفید می شوند. خود ما هستیم که سال بعد را برای خود خوب می سازیم یا بد و همه اینها به پایه ریزی آن بستگی دارد.

یادتان نرود که دیگران را همواره کمک کنید تا پیشرفت کنند و همیشه بیاد داشته باشید که کار تیمی است که به پیشرفت های بزرگ می انجامد نه انزوا و تک روی. بگذارید از اطلاعات شما همه استفاده کنند و این کار باعث ترغیب دیگران به این حرکت می گردد و چه زیباست اگر چنین باشد.

هیچ حرکتی نزد خداوند زیبا تر از کمک به دیگران نیست و هیچ لذتی نیز بالاتر از لذتی نیست که پس از کمک به دیگران در دل بوجود می آید.

 پیشاپیش سال نو را به همه دوستان و بازدید کنندگان وبلاگم تبریک می گویم و سالی پر از موفقیت ، سربلندی ، سلامتی را برایتان آرزو می کنم.

منتظر اولین پست من در سال جدید باشید و قول می دهم در سال جدید وبلاگ "مهندسی برق قدرت" پر بار تر شود و در آن بسیاری از علاقه مندان به رشته برق قدرت با هم آشنا شده و حرکتی نو بوجود آید. چون هدف بزرگی در این وبلاگ در سر دارم و به آن باید برسم. 

سال نو مبارک -  مدیر وبلاگ مهندسی برق قدرت – سپیدار باقری


لینک نوشته