يه کم پرحرفی   

 

با سلام به دوستان عزیزم

 

نزديک است که به چهار سالگی وبلاگم برسم .

 

خيلی وقت بود که دوست داشتم با دوستانم يک گپ وبلاگی بزنم. راستش از کم کاری ام ناراضی هستم اما بدانيد که همین نوشته ها و لينک هايی که می دهم حاصل عشق من به وبلاگ نويسی و اطلاع رسانی است.

توی اين مدت دوستان زيادی در وبلاگم پيدا کردم  و با بسياری از آنها از طريق ای ميل و ... در ارتباطم و از اين موضوع خوشحالم.

 

هميشه آرزو داشتم که يک پايگاه اطلاع رسانی برای دوستان و هم رشته ای هايم ايجاد کنم . می دانيد که در حال حاضر اطلاع رسانی ضعیفی داريم و گويی افراد از دادن اطلاعات به هم هراس دارند ! نمی دانم تا به چه موقع بايد دچار فقر فرهنگی باشيم ؟ آيا نمی خواهيم با اشتراک گذاردن تجربياتمان چرخ صنعت را بچرخانيم.

در کشورهای ديگر روی ظريف ترين نکات مديريتی کار می شود که راندمان کار تيمی بالاتر رود و آنجا چيزی به نام مخفی کردن اطلاعات وجود ندارد ولی اينجا هرچه به تعداد افراد يک تيم اضافه  می شود گونه های مختلف بيماري های حسادت ، تفرقه ، انبار کردن اطلاعات و ... فعال تر می گردد و در نتيجه راندمان کار تيمی به شکل عجيبی کاهش می يابد.

 

می دانی ، چاره در دستان ماست و خودمان بايد مشکل فرهنگی خود را حل کنيم و از پيله خود بيرون آييم. فکر نمی کنم لذتی از اين بالاتر باشد که بتوانی يک راه به کسی نشان دهی يا به کسی چيزی بياموزی .

 

خيلی پرحرفی کردم و خودم نيز نه چيزی می دانم و نه لياقت کمک به کسی را دارم ولی عاشق يادگيری  هستم و حاضرم هر کسی را در اين عشق شريک کنم.

 

بيا قدم اول را برداريم !!

 

بعد از اين همه سخنرانی به لينک زير برويد و يک عالمه اطلاعات مفيد در مورد فيوز ها و نحوه فيوز گذاری دانلود کنيد. برای من که جالب بود.

 

Fuse Selection Guide


لینک نوشته