يک گپ دوستانه !!!!   

ميان آدميان چيزي نيست جز ديوارهايي كه خود ساخته اند .    لئون تولستوي

 

با عرض سلام به همه دوستان

 

مي خواستم امروز كمي با شما صحبتهاي غير فني كنم تا وبلاگم را آپديت كنم .

 

در ابتدا از اين كه مدتي است دير به دير آپديت ميكنم پوزش مي خواهم .زيرا مدتي است درگيري هاي شغلي ام اضافه شده است و در حال ايجاد تغيير و تحولاتي در زمينه شغلم مي باشم . ولي مطمئن باشيد نويسندگي را رها نمي كنم و به مطالبم كيفيت بيشتري خواهم داد . و ايده هاي زيادي در اين راستا دارم كه در آينده آنان را عملي مي كنم .

 

از اين كه وبلاگم قالب زيبايي ندارد متاسفم چون با طراحي وب آشنايي ام كم است . اما سعي مي كنم مطالبي را آماده كنم كه متخصصان رشته برق قدرت از آنها استفاده نمايند .

 

در اين انجمن وبلاگ نويسان عزيزان زيادي دلسوزانه زحمت مي كشند ومرا مورد لطف قرار مي دهند مانند دوست عزيزم آقاي مهندس صابري در وبلاگ زيباي ديد مهندسي كه واقعا هدف زيبايي را دنبال مي كند ومطالب بسيار غني را در وبلاگش ارائه مي دهد و ساير دوستان .

 

اما يك خواهش از دوستانم دارم و آن اين است كه حتما نظر خودتان را كه براي من بسيار پر ارزش است را ارائه كنيد چون ميخواهم وبلاگم روز به روز بهتر وپر طرفدارتر شود .

 

اما در پايان از دانشگاههاي كشورمان انتقاد دارم چون سطح مهندسين مملكتمان كم شده است زيرا شمار افراد ورودي به دانشگاه را بدون هيچ قاعده اي زياد كرده اند ولي از امكانات خبري نيست . كنكور هم كه ... بگذريم كه درد دل زياد است .

 

به اميد موفقيت همه ما

 

 


لینک نوشته