سخنی با بازدید کنندگان   

با عرض سلام به دوستان و بازدید کنندگان گرامی

حدودا پنج سال از شروع به کار این وبلاگ می گذرد و هدف من نیز اطلاع رسانی به هم رشته ای ها و علاقه مندان و متخصصان بوده و خوشحالم در این مدت دوستان زیادی پیدا کردم و در کل از راه اندازی این وبلاگ ناقابل خوشحالم.

اخیرا خصوصا پس از راه اندازی دوره های آموزش تابلوهای برق توسط اینجانب که تنها در راستای اطلاع رسانی به افراد علاقه مند در خصوص تابلوهای برق می باشد افرادی در بخش نظرات این وبلاگ و همچنین بخش نظرات وبلاگ های دیگر سعی بر زیر سوال بردن من می کنند که به آن نمی توان انتقاد یا پیشنهاد گفت و اهداف آنها برای من مشخص نمی باشد.

من اصلا دوست ندارم این وبلاگ به حاشیه برود و محلی برای الفاظ ناشایست و نظرات بی ادبانه و افراطی باشد چون هدف من تنها اطلاع رسانی است

دوستان گرامی توجه نمایید که اکنون وقت عمل است تا به دست هم کمی به پیشرفت این کشور کمک کنیم و تضعیف همدیگر و دوری از کارهای مشارکتی مثل یک غده سرطانی در راستی پیشرفت ما می باشد.

من چون تجربه محدودی در زمینه تابلوهای برق دارم دوست دارم تحت عنوان دوره های آموزشی آنرا در اختیار افراد نیازمند به چنین اطلاعاتی و همچنین علاقه مندان قرار دهم. متاسفم که چنین دوره هایی بسیار کم می باشند و افرادی چنین عقاید افراطی و تخریب کننده ای دارند.

حال این که من مدرکم از کدام دانشگاه است یا سواد کافی ندارم را نمی توان یک انتقاد نامید بلکه اگر در خصوص عملکرد من نظرات و انتقادات سازنده ای وجود دارد بهتر است به شکل مناسب عنوان گردد تا من نیز استفاده نمایم.

دوستانی که عملکرد من را با انتقادات بی ادبانه با الفظ زشت زیر سوال می برند بهتر است دست به عمل زده و خود نیز در این راه قدمی بردارند. من در این خصوص ادعایی ندارم ولی بخش قابل توجهی از وقتم برای بهتر شدن کیفیت دوره های آموزشی و اطلاع رسانی می گردد.

با توجه به اهداف مقدس این وبلاگ از همه خواهش میکنم که از درج نظرات بی ادبانه و توام با الفاظ زشت خودداری کنند و من هم از این پس تمامی چنین نظراتی را پاک می کنم و بخش نظرات را برای درج نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده از موارد دیگر پاک می کنم. پس بهتر است برای وقت خود ارزش قائل باشید و از درج چنین نظراتی خودداری کنید.

 این وبلاگ همواره تا جایی که من قادر باشم به کار خود ادامه خواهد داد و خود من نیز همواره هدف مقدس خود که اطلاع رسانی چه در قالب وبلاگ و چه از طریق دوره های آموزشی می باشد را دنبال می کنم.

به امید روزی که بتوانیم دست به دست هم در راستای پیشرفت مملکت خود قدم برداریم و به جای پرداختن به حاشیه به یاری رساندیدن به هم بپردازیم.

ضمناً خواهشمندم من را از نظرات سازنده خود بی نصیب نگذارید.

 سپیدار باقری - مدیریت وبلاگ


لینک نوشته