اضافه شدن لینک های مرتبط با برق قدرت   

با سلام و تبریک مجدد سال نو

همانطوری که قبلاً وعده دادم لینک حدوداً بیست وبلاگ و وبسایت متخصصین رشته برق که همگی ارزشمند هستند را در بخش لینک ها اضافه کردم که امیدوارم مورد توجه شما قرار گیرد. یادتان نرود که اشاعه علم مانند آموختن آن حائز اهمیت است و امیدوارم با همیاری هم سطح دانش متخصصین رشته برق قدرت را در مملکت خود بالا ببریم

شما را به بازدید تمامی لینک های مربوط دعوت می کنم و از مدیران سایت ها و وبلاگ های مذکور نیز دعوت به عمل می آید که در صورت تمایل لینک این وبلاگ را در سایت و وبلاگشان درج کنند.

منتظر دریافت نظرات شما هستم و در صورت تمایل می توانید لینک های دیگر را نیز برای درج در این وبلاگ ارسال نمایید.

یادتان نرود که هند بوک حفاظت درج شده در پست قبلی را دانلود نمایید.

با تشکر - سپیدار باقری


لینک نوشته
   سال نو مبارک   

با سلام به دوستان عزیز و بازدید کنندگان گرامی

سال نو خورشیدی را به تمامی ایرانیان خصوصاً متخصصین رشته برق و بازدید کنندگان گرامی تبریک می گویم. امیدوارم که سال پر باری برای همه باشد و برنامه ریزی مناسبی برای سال نو انجام داشته باشید.

یکی از برنامه های سال نو برای شما بالا بردن سطح علمی خود با مطالعه و تحقیق می تواند باشد و یادتان نرود که همزمان با بالا رفتن اطلاعات فنی خود به دوستانتان نیز کمک کنید تا رشد علمی تان روز افزون گردد.

در سالی که گذشت در وبلاگم سعی کردم مطالب مفیدی را به اشتراک بگذارم و با بسیاری از دوستان نیز از طریق ای میل در تماس بودم. راستش هدفی جز اطلاع رسانی نداشتم و لازم به ذکر است که نفع مادی نیز از این وبلاگ عایدم نمی شود مگر این که برای دوره های آموزشی خودم اطلاع رسانی کنم و مثل همیشه خوشحالم که دوستان زیادی دارم.

سال قبل دوره های آموزشی در خصوص تابلوهای برق که رشته تخصصی ام است برگزار کردم و سعی کردم که تجربیات خودم را برای علاقه مندان به این رشته به اشتراک بگذارم و در سال جدید سعی بر پربار تر شدن این دوره ها خواهم نمود و در این مورد اطلاع رسانی های لازم صورت خواهد گرفت

 خوشحالم که وبلاگهای در زمینه رشته برق زیاد می باشند و این موضوع نمایانگر بالا رفتن حس اشتراک اطلاعات فنی و اطلاع رسانی در علاقه مندان به این رشته می باشد که واقعاً یک نیاز در مملکت ما می باشد.

در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای شما یک هند بوک در خصوص حفاظت و رله های حفاظتی برای شما از شرکت ABB به اشتراک می گذارم و امیدوارم از آن استفاده نمایید. مانند همیشه منتظر دریافت نظرات گرانبهای شما هستم و از طریق ای میل و تلفن من که در پروفایل من که در بالای وبلاگ لینک آن وجود دارد نیز می توانید با من تماس بگیرید.

ABB Protection Application Handbook

 


لینک نوشته