درد دل   

با سلام به بازدید کنندگان محترم و دوستان عزیزم

برخی از دوستان از من سوال می کنند که چرا بروز رسانی دیر به دیر انجام می گردد و گلایه های دیگر.

راستش می خواهم کمی با دوستانم درد دل کنم

می دانید وبلاگ نویسی هم دارای فرهنگ مربوط به خود است. متاسفانه در این مورد بسیاری افراد فرهنگ لازم را ندارند. اگر در اینترنت سرچ کنید متوجه می شوید که کپی کردن و استفاده از مطالب وبلاگ های دیگر یک امر عادی شده است.

مطالب وبلاگ من نیز به صورت غیر قانونی در وبلاگ های دیگر استفاده می گردد. برخی از دوستان به ماخذ موضوع اشاره می کنند که صحیح است ولی برخی که تعداد آنها زیاد هم می باشد این کار را نمی کنند برخی هم کل وبلاگ من را در وبلاگ خود کپی کرده اند.

می دانید که این وبلاگ جزو اولین وبلاگهای برق می باشد و هدف من نیز چیزی جر اطلاع رسانی نبوده است ولی لازم است در راستای هدفم یک دل خوشی وجود داشته باشد. اکنون این دلخوشی داشنن دوستان عزیزم می باشد که همواره با من همراه می باشند.

من دوستان زیادی در وبلاگم پیدا کرده ام و به همه آنها افتخار می کنم و همیشه از آنها تقاضا دارم با دادن نظرات خود من را در این راه یاری کنند.

در پایان به همه افرادی که به صورت غیر قانونی مطالب وبلاگ من را کپی می کنند این موضوع را گوشزد می کنم که بهتر است خود تلاش کنند و مطلب بنویسند و کپی کردن مطالب دیگران کاری دور از فرهنگ می باشد.

در پایان از خاتمه بروز رسانی وبلاگ مهندس گرانقدر عباس کیانی بسیار ناراحتم و از ایشان خواهش می کنم که مجددا به بروز رسانی وبلاگ خود ادامه دهند و من و سایر دوستان را حامی خود بدانند.

مجدداً به تمامی دوستان که علاقه مند به درج لینک سایت و وبلاگ خود در این وبلاگ می باشند اعلام می کنم که در خواست خود را به صورت ایمیل یا نظر به من اعلام نمایند.

با تشکر - سپیدار باقری


لینک نوشته