معرفی دوره طراحی تابلوهای برق   

همانگونه که مطلع هستید ، تابلوهای برق در تأسیسات الکتریکی از مهمترین بخش ها به شمار می روند و در حقیقت یک مرکزیت به شمار می رود و در مورد طراحی آنها استانداردهای مختلف و متنوعی وجود دارد که نشان از اهمیت این بخش از صنعت برق می باشد. با توجه به این بخش مهم ، لازم است در مورد طراحی ، ساخت و نصب این گونه تابلوها اهمیت ویژه ای مبذول گردد.

شرکت شرکت آریا پترونیر در راستای اهداف آموزشی خود دوره طراحی تابلوهای برق را به منظور آشنایی متخصصین رشته برق با این مبحث در سطح حرفه ای برگزار می کند.

دوره طراحی تابلوهای برق با هدف آشنا ساختن مهندسین و متخصصین رشته برق با این تجهیزات تدوین شده است که برای کلیه متخصصین و مهندسین این رشته یک ضرورت می باشد.

در این دوره آموزشی و مفید سعی می گردد که کلیه مباحث مطابق استانداردهای و نیازهای  روز تدریس گردد و دانش آموختگان این رشته پس از گذرانیدن آن قادر خواهند بود که ضمن آشنایی با انواع تابلوهای برق با اصول طراحی آنها نیز آشنا گردند. متقاضیان این دوره از بخش تابلو سازی ، مهندسین مشاور ، پیمانکاران تأسیسات الکتریکی و کلیه علاقه مندان می توانند باشند.

این دوره در شرکت مهندسی آریا پترونیر در حال ثبت نام می باشد و یرای اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وبلاگ شرکت آریا پترونیر یا وب سایت شرکت آریا پترونیر مراجعه نمایید یا با شماره تلفن های ۸۸۶۶۲۷۲۲ و ۸۸۶۶۲۷۲۳ تماس حاصل نمایید.

 


لینک نوشته
   یک کتاب در مورد موتورهای کوچک الکتریکی   

با سلام به دوستان همیشگی خودم و بازدید کننده های جدید

ابتدا طبق معمول از بروز رسانی دیر به دیر وبلاگ از شما عذرخواهی می کنم که به علت مشغله زیاد من می باشد.
لازم می دانم به چند موضوع ضروری اشاره نمایم :

۱- لطفاْ در صورت علاقه مندی به مطلع شدن از بروز رسانی وبلاگ و یا دریافت آخرین اخبار در منوی سمت راست نام و ایمیل خود را وارد نمایید.
۲- لطفاْ با درج نظرات خود من را در پربارترشدن وبلاگ کمک نمایید.
۳- در صورت تمایل به درج لینک می توانید لینک یا آدرس وبلاگ یا سایت خود را به من ایمیل نمایید.
۴- مجدداْ در خواست می کنم از درج نظرات متفرقه خودداری نمایید.

۵- لطفاْ ای میل های بروز رسانی من را برای دیگر دوستان خود ارسال نمایید تا آنها هم از مطالب این وبلاگ استفاده نمایند.

۶- فرهنگ حرفه ای ایجاب می کند که از درج مطالب وبلاگهای دیگر بدون درج ماخذ و یا اجازه آنها خودداری نمایید.

در اینجا یک کتاب را برای دانلود گذاشته ام که در مورد موتورهای الکتریکی کوچک به تفضیل به بررسی پرداخته است و برای درس ماشین مخصوص مرجع مناسبی است و امیدوارم مورد استفاده واقع گردد. لطفاْ هنگام دانلود از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده نکنید و آنانرا غیر فعال نمایید (حجم کتاب حدوداْ ۱۲ مگابایت می باشد)

موتورهای الکتریکی کوچک


لینک نوشته