معرفی چند لينک   

دوستان عزیزم سلام

با تشکر از بازدیدتان و نظرات  پر بارتان

لینک زیر مربوط به یک سایت است که در آن چند مقاله مفید در زمینه رله های حفاظتی می توانید بیابید و آنها را دانلود کنید

لینک به صفحه دانلود

در پایان مجددا ذکر می کنم که دز زمینه های زیر فعالیت من بیشتر است و آماده هر گونه کمک و ارائه اطلاعات به دوستانم هستم :

۱- تابلو های برق فشار ضعیف و متوسط و طراحی و نکات فنی و تخصصی مربوطه

۲- رله های حفاظتی

۳- پست های فشار متوسط

۴- تاسیسات الکتریکی

با تشکر مجدد از دوستانم همانطوری که قبلا اشاره کردم از این که اینجا دوستان زیادی پیدا می کنم بسیار خوشحالم و از اینک که از نقاط مختلف جهان بازدید کننده دارم احساس غرور می کنم و علاقه مندم که کلیه بازدید کنندگانم و حتی آنها یی که در خارج از کشور هستند به نوعی خودشان را معرفی کنند و اجازه دهند با هم تبادل اطلاعات کنیم من هم مانند همه علاقه مندان این رشته تشنه اطلاعات و علم روز هستم و باور کنید از داشتن اطلاعات کم رنج می برم. پس چه بهتر که کانال ارتباطی مان را وسیع تر کنیم و سد راه های اطلاع رسانی را بشکنیم و مانند همه انسانهای موفق از تجربیات هم استفاده کنیم تا راه پیشرفتمان هموار تر گردد.

در هر حال از هر انتقاد و پیشنهادی استقبال می کنم و همواره منتظر لینک های جدید دوستی هستم.

 سپیدار


لینک نوشته
   يک جزوه آموزشی در مورد رله های حفاظتی   

با سلام به دوستان عزیزم

از بابت این که آپ دیت وبلاگم دیر شد از شما پوزش می خواهم. گاهی اوقات کلیه گرفتاری هایم همزمان می گردد و فشار سنگینی به من وارد می گردد و از انجام برخی از کارها ناتوان می شوم. ولی در هر حال نمی توانم وبلاگ را رها کنم و دوستان عزیزم را تنها بگذارم. ولی قول می دهم آپدیت وبلاگ را منظم تر و با فاصله زمانی کمتر انجام دهم. از شما هم انتظار دارم که من را تنها نگذارید و با درج نظرات خود من را راهنمایی کنید.

لینک زیر مربوط به یک جزوه آموزشی در مورد رله های حفاظتی است که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

Relay Selection Guide

منتظر پست های بعدی ام باشید. راستی می خواستم به اطلاع برسانم که این در وبلاگ دوستان زیادی پیدا کردم و کم و بیش از طریق ای میل با آنها در تماس هستم و این قشنگ ترین نتیجه کار این وبلاگ است.

یادتان نرود از دادن اطلاعات خود به دوستان و نیاز مندان دریغ نورزید زیرا این مانعی برای پیشرفت خودتان است. همیشه مسائل معنوی را نیز در زندگی خود مد نظر قرار دهید.

با تشکر - سپیدار


لینک نوشته