معرفی چند سايت مفيد برق قدرت   

 

با سلام به دوستان خوبم

 

بنا به نياز هايی که می دانم بسياری از دوستان به اطلاعات فنی در مورد رشته برق قدرت دارند لازم ديدم  چند لينک بسيار مفيد در مورد دريافت اطلاعات فنی متنوع در مورد رشته برق را معرفی کنم اميد است که مفيد واقع گردد :

 

1-      سايت شرکت برق منطقه ای استان خراسان که در آن می توانيد تمامی استاندارد های مرکز تحقيقات نيرو را در سه طبقه توليد – انتقال و توزيع را به زبان فارسی دانلود نمائيد .

www.krec.ir

 

2-      سايت شرکت توانير در مورد بهره وری در صنعت برق که در آن می توانيد به مقالات متعددی در زمينه بهره وری که مطمئنم بسيار قابل توجه است دست پيدا نماييد .

 

http://productivity.tavanir.org.ir

 

3-      يکی از سايت های شرکت Schneider Electric که در آن مقالات بسيار مفيدی را در زمينه تاسيسات الکتريکی و حفاظت و ...  و همچنين نرم افزارهای مفيدی که می توانيد به راحتی آنها را دانلود نماييد .

 

4-      سايت شرکت ملی گاز ايران که در آن می توانيد استاندارد های IGS  را در زمينه های مختلف من جمله برق را دانلود نماييد.

 

http://igs.nigc.ir

 

 

5-      سايت LV Photonic که در آن اطلاعات متعددی را در زمينه برق قدرت و همچنين نرم افزارهای بسيار مفيدی را دانلود نماييد . مراجعه به اين سايت را به همه علاقه مندان توصيه می کنم .

 

 

6-    یکی از سايت های شرکت General Electric  که در آن مقالات متعددی را در زمينه برق قدرت مانند رله های حفاظتی می توانيد دانلود نماييد . کافی است در اين سايت به بخش Publication Library مراجعه نماييد و هر موضوع مورد علاقه را انتخاب نماييد و در هر بخش مقالات متعددی را جهت دانلود خواهيد يافت .

 

http://www.geindustrial.com

 

 مثل هميشه منتظر دريافت نظرات دوستان هستم


لینک نوشته